YUDANSI Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Кутре Чинии за Храна, Вода, Кутре Фидер Сад Weaning Whelping Јадења, Бавно Фидер Куче Сад за Повеќе Puppies Мачки Јадењето во Исто Време

YUDANSI Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Кутре Чинии за Храна, Вода, Кутре Фидер Сад Weaning Whelping Јадења, Бавно

Залиха
DEN 311.76
Износ:

【Голем Дијаметар Кутре Јадење】димензии : дијаметар 10.2 во/26cm, волумен 1.0 L/35 мл .Кутре бавно фидер сад со 10.2 во може да обезбеди доволно хранење простор за 4~5 puppies. 【Безбедност и Сигурен】 Нерѓосувачки челик кутре бавното хранење сад, на работ на садот е полиран непречено, и нема да им наштети на puppies. 【Лесно да се чисти】 кутре чинии само треба да се мијат со вода, ситно полиран и мазна нерѓосувачки челик чинии, се мијат светло како нови. 【Интимни дизајн】На кратко-страната дизајн на кутре weaning сад е многу пријателски за puppies и мачиња, и булбус во средината спречува puppies од седи во средината на храна. 【Ризик купување】кутре сад помина строгата квалитет.Ако не сте 100% задоволни, можете да го замените или наплата.ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози