Домашно Милениче Живот ® 'Hounda Хармоника' Метал Врамени Мека-Виткање Расклопна Двојно-Еднострани Проширување Миленичиња Куче Гајба

Домашно Милениче Живот ® 'Hounda Хармоника' Метал Врамени Мека-Виткање Расклопна Двојно-Еднострани Проширување

Залиха
DEN 3119.76
Износ:

5 ГОЛЕМИ : Должина : 31.7 МЕДИУМ : Должина : 27.7 Висина : 15.Карактеристики Двојно-Еднострани Целосно да се Прошири Хармоника-Како Гајба за Тројна Внатрешни Lounging Област, Корисниците може да изберат да се отвори 1 или 2 страни.8 Ширина : 15.4 Висина : 13.8 Висина : 24.Доволно пространа за повеќе домашни миленици и совршен за патување и отворено области.Овозможува многу на сончева Светлина, со moonroof и земја-View Влезовите.Двете хармоника-како проширување со двострано мрежа структури функција патентите за дополнителни пет поставеност.На Hound Хармоника милениче гајба е составен од Трајни Најлон Exo-Школка и Премиум дише мрежа со Среден губење на цврсти метални рамка која збира, паѓа, и токи затворен во место и не се заклучи на своето место кога се отвори.3 Ширина : 13.Супер Здрав Металните Решетки со Силна Изработка.

Декларирани својства

Најдобри предлози