ELEGX Преносни Виткање Куче Мека Гајба со 4-Врата Мрежа Големи Милениче Кафез & Заклучување Патентите за Затворен & Отворено Патување Куче Кинолошки Мачка Превозникот

ELEGX Преносни Виткање Куче Мека Гајба со 4-Врата Мрежа Големи Милениче Кафез & Заклучување Патентите за Затворен

Залиха
DEN 2279.76
Износ:

Големина : S (за мали кучиња) : 20.1"/51 cm (L) x 13"/33 cm (W) x 13"/33 cm (Х), М (за средно кучиња) : 26"/66 см (L) x 17.7"/ 45 cm (W) x 17.7"/45 cm (H), L (за големи кучиња) : 31.9"/81 см (L) x 23.2" /59 см (W) x 23.2"/59 см (H).Високо-квалитетни материјали : автомобил милениче кафез се направени од издржлив Оксфорд ткаенина и дише мрежа, анти-нула и добро конструирани.Вентилација s лесно да се размонтираат и продавница.Тоа може да биде ставен во багажникот или задното седиште на автомобилот за да се осигури дека нејзиниот полесно да се носат кога патувате.Голема површина решетката ткаенина, проток на воздух околу, добра пропустливост на воздух, намалување на stuffiness.Се осигура безбедноста на возење и домашни миленици, и да се спречи водење и качување.Пикник на отворено со моето семејство, постојат многу среќен часа.Едно парче инсталација-слободен рамка, силна и стабилна, не е лесно да се деформира.

Декларирани својства

Најдобри предлози