Домашно Милениче Живот ® 'Hounda Хармоника' Метал Врамени Мека-Виткање Расклопна Двојно-Еднострани Проширување Миленичиња Куче Гајба

Домашно Милениче Живот ® 'Hounda Хармоника' Метал Врамени Мека-Виткање Расклопна Двојно-Еднострани Проширување

Залиха
DEN 1949.76
Износ:

5" Ширина : 20.Супер Здрав Металните Решетки со Силна Изработка.Во склопот Набори и Паѓа со Вграден Страна се Справи и Zippered Најлон Торбичка за Практично Складирање и Патување.Одлично за двете Затворен и Отворен settings и одлична за Повеќе домашни Миленици.Оваа гајба исто така има zippered погоре-топ торбичка за сместување на багаж и zippered фронтална и панорамски влезовите за лесно милениче сместување дека zips отворен, ролни и кука-и-циклуси во место додека ги нуди комплетна вентилација и Сонцето ги видите сите околу.Достапни во Повеќе Големини и Бои.9" Ширина : 22.Овозможува многу на сончева Светлина, со moonroof и земја-View Влезовите.

Декларирани својства

Најдобри предлози