YOCORE Мачка Шепа Палецот Зафат Капи за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт -Меки Силиконски Џојстик Капи - 4 ПАРЧИЊА,Ѕвезда Сина Магла

YOCORE Мачка Шепа Палецот Зафат Капи за Префрлање / OLED / Прекинувач Лајт -Меки Силиконски Џојстик Капи - 4

Залиха
DEN 167.76
Износ:

Специјално дизајнирани за Nintendo Вклучите / OLED / Прекинувач Лајт,компатибилен со Радост-един контролер џојстик совршено.Симпатична мачка ноктот дизајн со различни бои и стилови, едноставен, но полн со забава, ви нуди повеќе опции.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, меки и удобни и без мирис,не е лесно да бледнее,не е лесно да се деформира.Заштита на џојстик од долг рок носат надолу и солза,да се спречи од гребнатини, испакнатини, нечисти или друга штета.Ние нудиме бесплатен замена и целосна наплата загарантирана, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате прашања.

Декларирани својства

Најдобри предлози