5 Метри Цвет Grosgrain Чипка Работ Скриј Лента Различни Ширина Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает Свадба се Облекуваат Разубавувањето DIY Картички Торта Пак?

5 Метри Цвет Grosgrain Чипка Работ Скриј Лента Различни Ширина Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает

Залиха
DEN 64.56
Износ:

Боја : Цветен; Материјал : Grosgrain Ткаенина; Width : 3.8/2.5/1.5/1 cm.Должина : 5 Метри(ќе бидат испратени во една континуирана парче).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одличен подарок за оркестарот ќе дома, облека и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

Декларирани својства

Најдобри предлози