Elonglin Облека Ватенка Складирање Перниче Под Кревет Носителот на Сад во Ќебе Перница за Обновливи Перење Торба Движат Торба со Силна Рачки Багаж Патување Спортски Duf

Elonglin Облека Ватенка Складирање Перниче Под Кревет Носителот на Сад во Ќебе Перница за Обновливи Перење Торба

Залиха
DEN 107.76
Износ:

Оксфорд.Материјал : ткаенина, водоотпорен и прашина-отпор, исто така, се перат.Со патент, кога постои голема работа треба да се чува, тоа е полесно да се стави во неа.Свитлива и расклопна да се спаси повеќе простор.Оваа складирање торба е посебен за обемни или тешки предмети организација.Лесна за носење : Со пригоден се справи и здрав страни, оваа кутија за складирање е здрав и лесен доволно за да се носат.Голем капацитет за складирање, многу одговараат за крупни работи, како што се фестивал украси, Колеџ dorm Сметководствена Употреба, Куќа-се движат организација итн.Мулти цел : овој складирање торба за чување на предмети, како што се облека, ќебиња, пешкири, утешители, сезонски украси и кампување опрема.Совршен простор за дома, референци, патува, кампување, фестивал украси, куќа-се движат, и др.Можностите се бескрајни.Elonglin Ватенка Крпа Контејнер за Складирање Торба-Материјал : Платно Големина (Должина*Висина*Ширина) : M : 55*33*20cm L : 58*38*22cm XL : 60*50*25cm2 XL : 70*50*30cm Note : -1 - ве Молиме Овозможи 1 до 3 см со мерење на јазот поради прирачник за мерење !-2 - Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. -3 - Ако не знаете како да се одлучи, добредојдовте да контактирате со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да се избере.Пакет се Вклучени : 1x Storage Торба.

Декларирани својства

Најдобри предлози