Екстра Дебели 1/4 Метал J Куки За Pegboard 60 Компјутери | 1/4 pegboard прилози | Колче Одбор Додатоци Кои Не Падне На Одборот

Екстра Дебели 1/4 Метал J Куки За Pegboard 60 Компјутери | 1/4 pegboard прилози | Колче Одбор Додатоци Кои Не

Залиха
DEN 623.28
Износ:

1/4" КУКИ КОИ СЕ ВКЛОПУВААТ УДОБНО.До 3x дебели како конкурентски производи.Нашите 1/4 Инчи Pegboard Прилози имаат 0.21 инчи дебела со дијаметар да се вклопи во вашиот 1/4" holed pegboard повеќе сигурно од конвенционалните куки.ИСКЛУЧИТЕЛНО ТЕШКИ.Мислам sledgehammers и shovels, не само клучеви.Нашите колче одбор кука асортиман тежи до 3x повеќе од конкурентските pegboard кука поставува!. 60 ПАКЕТ МЕГА ВРЕДНОСТ - Непобедлива цена по 1/4" кука.НЕ КОЛЧЕ БРАВИ Е ПОТРЕБНО.МЕТАЛНИ ИЛИ ДРВЕНИ PEGBOARD - одговара на сите стандардни pegboard со 1/4" дупки.

Декларирани својства

Најдобри предлози