GGSDDUP 6 во 1 Висока Густина Пена Ролери Сет за Нозе Назад Ролери Пена за Болка во Грбот Вежба Ролери за физикална Терапија Јога Мускулите Ролери за Масажа Длабоко Ткив

GGSDDUP 6 во 1 Висока Густина Пена Ролери Сет за Нозе Назад Ролери Пена за Болка во Грбот Вежба Ролери за физикална

Залиха
DEN 639.84
Износ:

【6-Во-1 Пена Ролери поставите】Вклучени 1*12 инчен шупливи Core Масажа Ролери, 1*6 инчен Двојно од Кикирики Масажа Топката, 1*3 инчи назад топката, 1*12 инчен мини пена ролери, 1*салата торба и 1*операција настава. 【Материјал】 : Оваа пена ролери собата е направен на ЕП и може да поддржи и до 300 килограми. 【Предност】 Нашите пена ролки се ефикасни за назад или нога физикална терапија. 【Карактеристики】Оваа мускулите ролери е водоотпорен, пот-доказ, и Не е лесно да се деформира.Тоа може да помогне да се водат назад, да се релаксираат на бутовите и телиња, и ублажување на болките во мускулите во вратот, рамената, и другите делови на телото. 【ДОБИЕ ТВОЕ СЕГА】Ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со навремено да одговори.

Декларирани својства

Најдобри предлози