Кликнете Акција Ballpoint Гел Пенкало - Pepperdine Бранови

Кликнете Акција Ballpoint Гел Пенкало - Pepperdine Бранови

Залиха
DEN 318.00
Износ:

Стигнале пенкало гарантира дека супериорен проток гел мастило ќе трае долго време. 5.2" должина го прави овој совршена големина пенкало.Силни метални градежни гарантира издржливост и долговечност на пен.Совршен за на училиште, на работа, канцеларија, дома, бизнис, извршен подарок, потписи.Ласерски Гравирани во НАС.Оваа прекрасна ballpoint кликнете пенкало карактеристики гел мастило дека пишува со супериорен во однос на протокот и задебелени букви.Телото на пенкало е покриена во металик боја додека совети, бенд и клипот се заврши во хром акцент.

Декларирани својства

Најдобри предлози