1 Пар Пети Сепаратори Пред Нозете Заштита На Силиконски Перничиња Жени Висока Пета Чевли Се Лизга Отпорни Влошки

1 Пар Пети Сепаратори Пред Нозете Заштита На Силиконски Перничиња Жени Висока Пета Чевли Се Лизга Отпорни Влошки

Залиха
DEN 1528.80
Износ:

Редовна употреба може да помогне во решавање на заедничките предизвикаат проблеми како hallux varus и чекан пети.Супер Меки силиконски материјал, удобен за носење.Ергономски дизајн, флексибилни се протега пети.Додавање на мека газат, се ублажи болката поради долга прошетка и да застане.Подобрување на стоење и одење рамнотежа.Опис : го Намалува пети и нога непријатност.Перат и еднократно.Супер Меки силиконски материјал, удобен за носење.Подобрување на стоење и одење рамнотежа Инструкции : Материјал : Силикон Големина : 8x6cm Боја : Бела Пакет се вклучени : 1 Пар Пети Сепаратори Tools.

Декларирани својства

Најдобри предлози