AnHua 1 Пар Силикони Прсти Сепаратори Straightener Засилувач Професионални Мека Сепаратор Bunion Болка Помине Уметност Нокти Алатки (Сина)

AnHua 1 Пар Силикони Прсти Сепаратори Straightener Засилувач Професионални Мека Сепаратор Bunion Болка Помине

Залиха
DEN 215.52
Износ:

Високо-квалитетни материјали : се Направени од издржлив и безбедно-одделение силиконски гел, кој се протега на прстите и покривање bunion со флексибилен touch.Сите-ден удобност и заштита : Овие чекан пети straightener се човечки инженеринг дизајниран и направен од исклучително меки силиконски гел.Да знаете како да се исправи прсти во удобноста.Спортски по мерка : Ова пети straightener може да се користи дома, додека пешачите и практикување на јога.Повторно Употребливи : Измијте ги со сапун и да се исуши, тогаш може да се користи повторно и повторно!.Спецификација : Материјал : силикон Големина на : 7.3 * 2.5 * 1.4 cm Боја : блу Пакет се Вклучени : 1 пар x Пети Сепаратори Забелешки : - За прв пат, можеби ќе се чувствувате малку непријатно, Ние ви препорачуваме да се носат за 15-20 минути, а потоа се зголеми носи време додека можете удобно да се носат нашите пети сепаратори. -Ние препорачуваме примена на некои бебе во прав на гел дел кога ќе ги најдете леплива.

Декларирани својства

Најдобри предлози