NatraCure Гел Чекан Пети Сртот Влошки (Лево/Десно) - 1 Пар – (Пети Зацврстување Перница, За Mallet Прсти и се Преклопуваат, за Прсти) - 3035-M МАЧКА

NatraCure Гел Чекан Пети Сртот Влошки (Лево/Десно) - 1 Пар – (Пети Зацврстување Перница, За Mallet Прсти и се

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Потрајни : Висок квалитет Smart Gel изградба чекан пети guard ќе не дното надвор или израмните како инфериорни пена производи.Сигурен цел ден, секој ден, за болка.Ослободување од болка и притисок во врска со чекан пети, mallet пети, и ноктот пети.Седи удобно под чекан и свиткана прсти додека на олеснување на притисокот врз пети совети.Ја храни Кожата : Иновативни Smart Gel полека се ослободува медицински-одделение минерални масла, Витамини, и Алое Вера да придавам влогови, негуваат и заштита на кожата.Помага да се спречи топката од нога болка, corns, calluses, и плускавци.Детали : Еден пар чекан пети сртот.Една големина одговара на повеќето.Перат и еднократно.Потрајни : Висок квалитет Smart Gel изградба чекан пети guard ќе не дното надвор или израмните како инфериорни пена производи.Сигурен цел ден, секој ден, за болка.Помага со болка и притисок во врска со чекан пети, mallet пети, и ноктот пети.Седи удобно под чекан и свиткана прсти додека на олеснување на притисокот врз прсти.Ја храни Кожата : Иновативни Smart Gel полека се ослободува медицински-одделение минерални масла, Витамини, и Алое Вера да придавам влогови, негуваат и заштита на кожата.Детали : 1 (Еден) пар на чекан пети венци.Една големина одговара на повеќето.Перат и еднократно.Помага да се спречи топката од нога болка, corns, calluses, и плускавци.

Декларирани својства

Најдобри предлози