Врвот Полица Т-6055WB Мејсон Тегла, Tru Злато и Црна

Врвот Полица Т-6055WB Мејсон Тегла, Tru Злато и Црна

Залиха
DEN 239.28
Износ:

Го прослават вашиот омилен тим со златна и сина боја на замрзнатото мејсон тегла.Има 20 мл.На вашиот омилен пијалок.Секој стакло е внимателно страна се насликани; на живописни бои и embellishments се применуваат со прецизен детали.Доаѓа во прекрасен подарок кутија подготвени за давање на подарок.Миење на рацете се препорачува.Врвот полица Страна се насликани barware - го живеат животот со пресврт со нашата рака насликани бар акценти; совршен за секоја прилика.

Декларирани својства

Најдобри предлози