TOPINCN Морнар Првенство Капак Abs Практични Материјал Одговара за Трајни Mb 250w Морнар,Околу 8.6x8.4x2.7cm Изработка

TOPINCN Морнар Првенство Капак Abs Практични Материјал Одговара за Трајни Mb 250w Морнар,Околу 8.6x8.4x2.7cm

Залиха
DEN 621.60
Износ:

??Лесен??Компактни димензии, лесен, удобен за носење околу и одлично за складирање. ??Уникатен Дизајн??Капак дизајн е лесно да се отвори и затвори, тоа го прави вашиот пиење удобен и обезбедува подобро запечатување. ??Лесна Инсталација??Директна замена за стари или скршени еден. ??Материјал??Направени од издржлив АБС материјал, не е лесно да се биде прекината, со цел да трае долго време. ??Применливи Сцена??Совршено одговараат на вашите морнар, лесно да се замени, одговара за MB 250 W Морнар.Функција : 1. Совршено одговараат на вашите морнар, лесно да се замени, одговара за MB 250 W Морнар. 2. Направени од издржлив АБС материјал, не е лесно да се биде прекината, со цел да трае долго време. 3. Капак дизајн е лесно да се отвори и затвори, тоа го прави вашиот пиење удобен и обезбедува подобро запечатување. 4. Лесна инсталација, директна замена за стари или скршени еден. 5. Компактни димензии, лесен, удобен за носење околу и одлично за складирање.Спецификација : Предмет Тип : Морнар Првенство Капак Материјал : АБС Боја : Како што е прикажано на сликата Производ Големина : Прибл. 8.6x8.4x2.7cm / 3.4x3.3x1.1in Тежина : Околу.72g/2.5 oz Fitment : Одговара за MB250 W морнар Пакет Листа : 1 x Морнар Првенство Капак Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Item Type:
Juicer Cup Lid
Material:
ABS
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 8.6x8.4x2.7cm / 3.4x3.3x1.1in
Weight:
Approx.72g/2.5oz
Fitment:
Fit for MB250W juicer
Package List:
1 x Juicer Cup Lid :
Note:
1. Please allow 12in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози