sylvian Сијалица Облик Стаклено Шише Новина Пиење Очила Светлина, Крушка Светилка Овошен Сок Пие Млеко Пива Коктели Стаклено Шише (150ML)

sylvian Сијалица Облик Стаклено Шише Новина Пиење Очила Светлина, Крушка Светилка Овошен Сок Пие Млеко Пива

Залиха
DEN 866.40
Износ:

Сијалица Облик Стаклено Шише;Чаши За Пиење.Материјал : ФДУ Стакло.Capactity : 100ml,200ml,250ml,400ml.Име на производ : Сијалица стаклено шише Материјал : ФДУ Стакло Capactity : 100ml,200ml,250ml Боја : транспарентна Големина : 150ml 12 X7 X2.2cm 200ml 13 X8 X2.2cm 250ml 13.5 X8 X2.2cm 400ml : 16.4 X9 X3.7cm пакет вклучуваат : 1 X Сијалица стаклено шише.

Декларирани својства

Најдобри предлози