За повеќе употреби Сок од Шише Сок од Шише Украс 1:12 за Кујна Бар Украс на Отворено

За повеќе употреби Сок од Шише Сок од Шише Украс 1:12 за Кујна Бар Украс на Отворено

Залиха
DEN 1692.00
Износ:

На сок од шише е погоден во кујната и на отворено.Лесен и пренослив, лесно да се движите и да го користите.Обновливи и издржливи : тоа може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.На сок од шише изгледа модерен и посебни.Направен од висок квалитет смола, безбедно и не-токсични, без мирис и издржливи.На сок од шише е направен од смола, и тој е безбеден и не-токсични.Тоа е погоден во кујната и на отворено .Тоа може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.Карактеристики : Направен од висок квалитет смола, безбедно и не-токсични, без мирис и издржливи.На сок од шише е погоден во кујната и на отворено.Обновливи и издржливи : тоа може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.На сок од шише изгледа модерен и посебни.Лесен и пренослив, лесно да се движите и да го користите.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Шарени Големина : прибл. 2.9*1cm/ 1.14*0.39 во Тежина : околу. 12g/ 0.42 оз Пакет Листата : 4* Сок Шишиња Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Најдобри предлози