Замена на Делови Капаци за 22oz Чаши,Патување Кригла Флип Врвот да се Оди Капакот за Замена Одговара Морнар Blender Првенство Капак Компатибилен со 250W 22OZ

Замена на Делови Капаци за 22oz Чаши,Патување Кригла Флип Врвот да се Оди Капакот за Замена Одговара Морнар

Залиха
DEN 218.16
Износ:

【Compatiblity 】 Совршено одговараат на вашите морнар, лесно да се замени, одговара за MB 250 W Морнар.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Ве молиме овозможи 12in грешка поради прирачник за мерење. 【Лесно да се Отвори и Затвори & Подобро Запечатување】Капак дизајн е лесно да се отвори и затвори, тоа го прави вашиот пиење удобен . 【Замена на Делови за 250 W 22 OZ 】 Дали уживате појадок во движење или поттикнување од средината на тренингот, земете експлозијата на работи со овие патување-friendly флип врвот на-go капаци.На запечатени тесни капаци се задржи се тесни, нема да се истури, и пар и со било зафатено дека барањата на движење погодност.1in Тежина : Околу.Морнар blender купот на капакот се направени од издржлив АБС материјал, не е лесно да се биде братче, дизајниран да трае долго време.Компактни димензии, лесен, удобен за носење околу и одлично за складирање. 【Лесно да се Инсталира и го Носат】Лесна инсталација, директна замена за стариот или братче еден.Компактни димензии, лесен, удобен за носење околу и одлично за складирање. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Декларирани својства

Item Type:
Juicer Cup Lid
Material:
ABS
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 8.6x8.4x2.7cm / 3.4x3.3x1.1in
Weight:
Approx.72g/2.5oz
Fitment:
Fit for MB250W juicer
Package List:
1 x Juicer Cup Lid :
Note:
1. Please allow 12in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози