Бостон Склад Класична Слатка Чај Изолирани Мејсон Тегла, 20-Унца

Бостон Склад Класична Слатка Чај Изолирани Мејсон Тегла, 20-Унца

Залиха
DEN 229.44
Износ:

20-унца изолирани мејсон тегла со класична слатка чај дизајн.Двоен ѕид изградба, BPA free.Вклучува капак и слама.Рака мие, не microwave.By Бостон склад.На Бостон Склад Класична Слатка Чај 20-Унца Изолирани Мејсон Тегла ви дава иконите се погледне на мејсон тегли без тежина и опасност од кршење.Двоен ѕид изградба надвор од издржлива пластика ќе ги задржи вашите омилени пијалоци на совршена температура.Класична Слатка Чај дизајн, BPA Free.By Бостон Магацин - креативни идеи за дома забавни.

Декларирани својства

Најдобри предлози