Y-YUNLONG 7.5 cm Затка за Термос Термос Шишиња Покрие Вакуум Колба Капак Thermocup CapThermose Отворено Патување Нерѓосувачки Termos Додатоци

Y-YUNLONG 7.5 cm Затка за Термос Термос Шишиња Покрие Вакуум Колба Капак Thermocup CapThermose Отворено Патување

Залиха
DEN 357.60
Износ:

√Материјал : Храна Одделение PP. √Кога фрлаат вода, 360 степени надвор од водата, адаптација стапка е поголема. √Одржување капацитет на литургија обично е околу 800-1500ml. √Внатрешен дијаметар од устата на садот е за 7.5 cm со filaments. √Повеќето од нив се користи во не ' рѓосувачки челик изложени изолација САДОВИ.Вакуум Колба Капак Термос Покрие Преносни Универзална Патување Кригла Додатоци 1 КОМПЈУТЕР Штекер Куршум Колба Покрие Пластични Термос Капаци Карактеристики : Повеќето од нив се користи во не ' рѓосувачки челик изложени изолација САДОВИ внатрешен дијаметар од устата на садот е за 7.5 cm со filaments На одржување капацитет на литургија обично е околу 800-1500ml Кога фрлаат вода, 360 степени надвор од водата, адаптација стапка е поголема Материјал : Храна Одделение PP Size : Diam 7.5 cm Боја : Како се покаже во слики ЗАБЕЛЕШКА 1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење. 2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.Пакување : 1 Pc Термос Капак.

Декларирани својства

Најдобри предлози