HELYZQ 150ml Птица Форма Креативни Коктел Goblet Стакло Пушеле Молекуларна Личност

HELYZQ 150ml Птица Форма Креативни Коктел Goblet Стакло Пушеле Молекуларна Личност

Залиха
DEN 1329.60
Износ:

Направени од високо-квалитет, високо-одделение силиконски високи-температура стакло, тоа е убава, удобен и увери, зголемување на вашиот живот е забавно, богати и среќни.Им даде на вашите најблиски внимателен подарок на повеќе радосни моменти во нивниот ден на ден живот.Особено голема за Супер Мајки и напорно работат жените.Исто така одлична за фенси забава и прослава како велигден, purim, пасха, велики петок, денот на благодарноста и повеќе.Материјал : Стакло.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од високо-квалитет, висока-одделение силиконски високи-температура стакло, тоа е убава, удобен и увери, зголемување на вашиот живот е забавно, богати и среќни.Им даде на вашите најблиски внимателен подарок на повеќе радосни моменти во нивниот ден на ден живот.Особено голема за Супер Мајки и напорно работат жените.Исто така одлична за фенси забава и прослава како велигден, purim, пасха, велики петок, денот на благодарноста и повеќе.Спецификација : Материјал : Стакло Стаклени Тип : Коктел Чаша Капацитет : 150 ML Карактеристики : Димензии : како што е прикажано Боја : Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Вино Очила.

Декларирани својства

Material:
Glass
Glass Type:
Cocktail Glass
Capacity:
150ML
Features:
Dimension:
as shown
Colour:
Transparent
Quantity:
1 Pc

Најдобри предлози