Y-YUNLONG Дрво се Справи со Рачни Шанкер Шише Настроената за Отворање на Пиво Јаболковина Безалкохолни Пијалоци

Y-YUNLONG Дрво се Справи со Рачни Шанкер Шише Настроената за Отворање на Пиво Јаболковина Безалкохолни Пијалоци

Залиха
DEN 374.40
Износ:

√100% сосема нов и висок квалитет. √Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и дрво материјал. √Компактен и лесен, лесно да се носат. √Едноставен и убав дизајн. √Овој производ се користи за да се отвори шишето ,за бар и за домашна употреба.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и дрво материјал.Компактен и лесен, лесно да се носат.Едноставен и убав дизајн.Овој производ се користи за да се отвори шишето ,за бар и за домашна употреба.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Дрво Боја : Природна Дрво Големина : 14×4×2cm/5.51×1.57×0.79 во (Прибл.) Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : (Нема мало пакет) 1 X Пивско Шише Настроената.

Декларирани својства

Најдобри предлози