uxcell 2 парчиња 8мм Кол Гума Наредени Р Облик на Цевка од Нерѓосувачки Челик Цевки Клипови се Стега за Кабел

uxcell 2 парчиња 8мм Кол Гума Наредени Р Облик на Цевка од Нерѓосувачки Челик Цевки Клипови се Стега за Кабел

Залиха
DEN 103.92
Износ:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,Rubber.Net Тежина : 18g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Цевка Клип.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење,Црна; Име На Производ : Цевка Клип.Стегање Дијаметар : 8mm/0.31"; Монтажа Дупка со Дијаметар : 6.4 милиметри/0.25".Бендот Ширина : 15mm/0.59".Гумени Цевки се Стега (ЗАДРЖУВАЊЕ на ЦЕВКА КЛИПОВИ)се погодни за обезбедување на цевки, кабли harnesses, кабел за заштита на цевки, црева и кабли.Тие се користат во речиси сите сектори на индустријата, e.г.во индустријата, механички и примена инженерство, хидраулика и pneumatics, мерење и контрола на инженеринг и хемиската индустрија, бродоградба, електрични и преработка на храна индустрии.Нашите Цевка Клип се направени од квалитетен материјал.Во текот на годините, тие се докажано да биде безбеден, трајни и способен во борбата против екстремни стегање услови.

Декларирани својства

Најдобри предлози