Churchmouse Пиш Оние Лесно Peasy Бебе Јакна (Во 2 Мерачи) Плетење Шема

Churchmouse Пиш Оние Лесно Peasy Бебе Јакна (Во 2 Мерачи) Плетење Шема

Залиха
DEN 1099.20
Износ:

Заврши Плетење Инструкции за Бебе Јакна (или вест) во 2 Мерачи на предиво.Лесно Ниво За Плетење На Моделот.Сплетам во 2 Големини : 6-12 месеци или 12-18 месеци.Ова е за модел само и не вклучува предиво, други материјали или готовиот производ.

Декларирани својства

Најдобри предлози