Мелење Машина Малку Ротирачки Малку 1 Стаклена Плочка Машина Со Дрвена Рачка, 130 Mm Долга, Рака Алатка За Полнење За Стаклено Шише Сечење Процес

Мелење Машина Малку Ротирачки Малку 1 Стаклена Плочка Машина Со Дрвена Рачка, 130 Mm Долга, Рака Алатка За Полнење

Залиха
DEN 501.60
Износ:

Материјал : Таа има предности на висока цврстина, отпорност на абење, добра цврстина и отпорност на корозија.Тоа, исто така, има посилни отпорност на топлина, па тоа може да се задржи цврстината дури и при високи температури.Материјал : челик кондом, дрвена рачка.Должина на : 130 mm.Идеален за сечење стакло.Пакетот вклучува : 1 чаша машина.Детален дизајн : висока прецизност ножот со соодветни негативни forefoot дизајн, земајќи ги во предвид силата и острината на ножот.Во исто време, голем јадрото со дијаметар се користи за подобрување на ригидност на алатката и стабилизирање на сечење и чип отстранување.Материјал : челик кондом, дрвени handle Length : 130 mm Идеален за сечење стакло Пакет се Вклучени : 1 чаша knifenotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5 - 1cm грешка бојата на објектот што е прикажано во слика може да се покаже мала разлика на мониторот, бидејќи мониторот не е калибриран истиот.

Декларирани својства

Најдобри предлози