wolfcraft 5553000 ТЦ 710 ФОТОНАПОНСКИ Плочка Машина, Сребро.

wolfcraft 5553000 ТЦ 710 ФОТОНАПОНСКИ Плочка Машина, Сребро.

Залиха
DEN 8372.64
Износ:

тешки, цврсти и стабилни дизајн.основна плоча произведени од 18 мм кино.сечење должина : 710 mm.плочка дебелина : 3-14 mm.производ димензии : 255 x 125 x 930 mm.Традиционален стил сечење и прекинување на плочки - мазна, чиста прекини се постигнати благодарение на 20 мм сечење тркала и C-дел водич со ниска одржување топката лежишта - подвижен кршење оптоварување за кршење на плочки може да се повече кога се работи на основната плоча - вклучувајќи : 1 водич железнички со агол на оградата, за повтори и дијагонала намалувања + 1 сечење тркала изработени од волфрам-карбид, Ø 20 мм, создаден 5 мм - посебни додатоци : 5551000, 5556000 - тежина 10.5 кг.

Декларирани својства

Најдобри предлози