KDAFA Стакло Алатка за Сечење со Додаток,ТЦ-17P 2-8мм Директно Сечење Рака Алатка Пластична Рачка Стаклено Шише Машина за TOYO Тип

KDAFA Стакло Алатка за Сечење со Додаток,ТЦ-17P 2-8мм Директно Сечење Рака Алатка Пластична Рачка Стаклено Шише

Залиха
DEN 515.76
Износ:

Име На Производ : Стакло Алатка За Сечење.Материјал : Метални + Пластика.Количина : 1 парче.Сечење Дебелина : 2-8mm.Големина : за 175mm X15mm.Спецификација : Име на Производ : Стакло Алатка за Сечење Материјал : Метални + Пластика Количина : 1 парче Сечење Дебелина : 2-8мм Големина : за 175mm X15mm Пакет includeds : 1 x Стакло Алатка за Сечење со Додаток.

Декларирани својства

Најдобри предлози