Алое Вера Гел, Крем Onkessy Ефективни и Смирувачки за Сите Типови на Кожа и Услови Хидрати & Лечи Сува Кожа Сончање Третман на Акни за Нега на Кожата за Сите

Алое Вера Гел, Крем Onkessy Ефективни и Смирувачки за Сите Типови на Кожа и Услови Хидрати & Лечи Сува Кожа

Залиха
DEN 166.08
Износ:

Алое вера може да се промовира здрава кожа, да обезбеди хидратација на кожата.На алое суштина може да се промовира атрактивна, освежен и здрав изглед, да се намали појавата на оштетената кожа.Кул и смирување на кожата по пролонгирана изложување на сонце.Произведени со строги процесот на производство и помина низ строги проверки на квалитетот, нашиот алое вера гел не содржат било кој од груби и не толку добри-за-вас состојки или спојници.Алое gelly помага да се смири на воспалена кожа и навлажни сува кожа.Тоа обезбедува инстант олеснување на контактот, хидратантен првите три слоеви на кожата.Значи, не само што ќе помогне со чешање и иритација, но тоа всушност поправки кожата и го чува здрави.Ефикасност : Алое вера може да се промовира здрава кожа, да обезбеди хидратација на кожата.На алое суштина може да се промовира атрактивна, освежен и здрав изглед, да се намали појавата на оштетената кожа.Кул и смирување на кожата по пролонгирана изложување на сонце.Поправка на кожата damage95% или повеќе екстракт од алое може да поправка на кожата damage Forms на влага во филм, освежувачки и не-мрсна.

Декларирани својства

Најдобри предлози