LEFANEV 32A EV Полначот Ниво 2 Станица, Ѕид Електрично Возило (EV) Станица за Полнење (NEMA14-50,20 Фт,220V -240V, SAE J1772) за Сите предмети за Електрични Возила

LEFANEV 32A EV Полначот Ниво 2 Станица, Ѕид Електрично Возило (EV) Станица за Полнење (NEMA14-50,20 Фт,220V

Залиха
DEN 9576.00
Износ:

【 High-Speed EV Станица за Полнење 】со Поврзување на Дистрибуција Кутијата, Вашиот Електричен Автомобил Ќе Добие 32amps на Полнење Брзина.20ft Кабел (полнач тело+ Ѕидниот приклучок за кабелот + автомобил приклучок за кабелот за 25ft). 【 Совршен Полнење Решение 】Ниво 2, 240 Volts, со Висока Моќ, 32 Засилувач, 7.7 Kw EV Станица за Полнење.Внатрешна/Надворешна Инсталација, Електрично Возило (EV) Станица за Полнење Пријава до 6 X Побрзо отколку со Стандарден Ѕидниот Штекер И Додава До 25 Милји На Опсегот На Час, Така Што Секогаш Имаат Опсег Ви се Потребни. 【 IP66 Водоотпорен Ниво 2 Ѕид Кутија 】 Сè што Ви Треба Е во Кутија и Полнење Единица Себе Е Сите Временски услови Компатибилни/Водоотпорен.На LCD Екранот Ви Кажува Колку Точно И Она што Брзо Ќе Си Полнење На. 【 Паметни И Интелигентни EV Полначот 】 Дизајниран со Интелигентен Чип Кој Ќе ги Следи Сите Услови во Текот на Процесот на Полнење, Вклучувајќи Напон, Струја, Време на Полнење и Моќ Консумира. 【 100% Задоволни 】ве молиме преземете или да се консултираат, ако е потребно.Секогаш кога Вашиот EV Полначи Има Било каков Проблем, или Нешто Едноставно Не ги Исполнува Вашите Потреби, безусловна замена во рок од 30 дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози