5665 Рамни Сандали за Жените Мода Обичните Удобно Плажа Флип Пропадне Рамни Сандали Жените Плус Големина Лето Пантофли Чевли

5665 Рамни Сандали за Жените Мода Обичните Удобно Плажа Флип Пропадне Рамни Сандали Жените Плус Големина Лето

Залиха
DEN 268.56
Износ:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ★✔Етилен Винил Ацетат единствена.Машина За Миење. ☞ ❤Материјал : висок квалитет на животната средина пријателски ЕВА за целата чевли, супер лесен и издржливи. ☞ ❤Се згусне Амортизирање ЕВА Трговци со не се лизга текстура на дното, трајни, меки и удобни за долго време се носат. ☞ ❤Дизајниран со стилски двојно бенд, мека обвивка, и лесно да се лизга и исклучување помогне да се релаксираат вашите нозе после напорен ден. ☞ ❤Погоден за сите прилики : забави, свадби, proms, datings и сите други ситуации. ☞ ❤За Големина : pls се напомене дека нашиот големина е ajusted, како на клиент е повратни информации.Тоа нема да биде премногу мала.Ние ви препорачуваме да го изборот на големината според вашиот нормален спортски чевли големина.Ако вашите нозе е широк или масти, pls се разгледа за да изберете една големина поголема.

Декларирани својства

Најдобри предлози