3dRose Канада, Онтарио, Rondeau Провинциски Pk. Boardwalk Низ Шумата. - Лицето се Покрива (fc_329865_1)

3dRose Канада, Онтарио, Rondeau Провинциски Pk. Boardwalk Низ Шумата. - Лицето се Покрива (fc_329865_1)

Залиха
DEN 191.76
Износ:

Димензии (во инчи) : 7.25 L x 4.7 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.

Декларирани својства

Најдобри предлози