WENOVL Летни Фустани за Жени,Женска Краток Ракав Цврст Комбинација О Вратот Секојдневен Долго Маскирани Sweatershirt Фустан

WENOVL Летни Фустани за Жени,Женска Краток Ракав Цврст Комбинација О Вратот Секојдневен Долго Маскирани Sweatershirt

Залиха
DEN 863.76
Износ:

20" Должина : 127cm/50.Ве молиме да го признае нашиот бренд име "WENOVL", можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90cm/35.Лесно е само да се фрли на за lounging околу куќата или извршување на errands, со јакна во климатизација канцеларија или училиште слики,за датум ноќ или вечер излезе со една симпатична пар потпетици и прекрасен ѓердан,за плажа одмор во текот костим за капење, прикривање или капење салон.63" Должина : 123cm/48.ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : Кликнете на "WENOVL" за повеќе нов моден стил.Изберете Relipop, изберете вистински популарност!.82" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.Прегратки вас во сите вистинското место ,удобен и лесен за да го носат денот или ноќта.81" Должина : 126cm/49.Боја Напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниции,па затоа ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производи.За да се Осигура Вашата Цел на Нашите Големина Шема е дадена на Производот Опис.Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на модата облека да се направи животот подобар.16" Ракав : 30cm/11.02" Должина : 124cm/48.42" Должина : 125cm/49.43" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 94cm/37.овој случаен цветни печатење на разновиден летен фустан е еластичен,свиленкаста,тивок,мека и flowy,не го соберете или навремено,миење на ладно и висат да се исуши.73" Ракав : 31cm/12.58" Ракав : 29cm/11.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : основни замав туника фустан е совршен за раслојување во есен или зима, со шамија и leggings и лути лето монсуните или пролетните денови со сандали или патики.

Декларирани својства

Најдобри предлози