WENOVL Летни Фустани за Жени,Женска Краток Ракав Цврст Комбинација О Вратот Секојдневен Долго Маскирани Sweatershirt Фустан

WENOVL Летни Фустани за Жени,Женска Краток Ракав Цврст Комбинација О Вратот Секојдневен Долго Маскирани Sweatershirt

Залиха
DEN 852.00
Износ:

Кука и Јамка затворање.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : основни замав туника фустан е совршен за раслојување во есен или зима, со шамија и leggings и лути лето монсуните или пролетните денови со сандали или патики.Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на модата облека да се направи животот подобар.Боја Напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниции,па затоа ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производи.Изберете Relipop, изберете вистински популарност!.

Декларирани својства

Најдобри предлози