WENOVL Летни Фустани за Жени,Женска Краток Ракав Цврст Комбинација О Вратот Секојдневен Долго Маскирани Sweatershirt Фустан

WENOVL Летни Фустани за Жени,Женска Краток Ракав Цврст Комбинација О Вратот Секојдневен Долго Маскирани Sweatershirt

Залиха
DEN 528.00
Износ:

Изберете Relipop, изберете вистински популарност!.81" Должина : 126cm/49.21" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.Боја Напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниции,па затоа ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производи.За да се Осигура Вашата Цел на Нашите Големина Шема е дадена на Производот Опис.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : основни замав туника фустан е совршен за раслојување во есен или зима, со шамија и leggings и лути лето монсуните или пролетните денови со сандали или патики.73" Ракав : 31cm/12.

Декларирани својства

Најдобри предлози