Ришелје Хардвер BP98988030 Линколн Колекција 3 1/8-во (80 мм) Центар, Современа Работ да се Повлече, Бела

Ришелје Хардвер BP98988030 Линколн Колекција 3 1/8-во (80 мм) Центар, Современа Работ да се Повлече, Бела

Залиха
DEN 118.32
Износ:

Современите метал работ повлече од Ришелје дава вашата кујна или купатило дека модерен урбан изглед.Центар за Центар за мерење (растојанието помеѓу вежба дупки) : 3 5/32 во (80 мм).Должина (од лево на десно) : 3 15/16 во (100 mm) Ширина (врвот до дното) : 23/32 во (18 мм) Проекција (напред-назад) : 1 21/32 во (42 mm).Крај : Бела, изработени од Алуминиум.Вклучени се : Монтирање на хардвер е вклучена за лесна инсталација (Дрвени завртки).Современите метал работ повлече од Ришелје.Идеална за давање на вашата кујна или купатило дека модерен урбан изглед.Ве молиме имајте во предвид дека шрафовите се вклучени со производите се со стандардна големина на 1-инчен (25 mm) должина, quadrex, пан главата.Тие ќе се вклопат со повеќето популарни меламнин дебелини, кои се движат помеѓу 5/8-инчи да 3/4-инчи (16 мм до 19 мм).

Декларирани својства

Најдобри предлози