X-DREE 5Pcs Метал Мелничката Заварување Работи Нерѓосувачки Челик Круг Прачки 140 x 2,5 mm(5Pcs per la fresatura dei metalli Canne da lavoro во acciaio inossidabile 140 x 2,5 mm

X-DREE 5Pcs Метал Мелничката Заварување Работи Нерѓосувачки Челик Круг Прачки 140 x 2,5 mm(5Pcs per la fresatura

Залиха
DEN 1332.00
Износ:

Име на производ : Нерѓосувачки Челик Круг Бар;Големина : 140x 2,5 mm/ 5.5"x 0.1"(L*D).Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Тежина : 18g(Peso : 18g.Пакет : 5 x Stainless Steel Round Бар(Pacchetto : 5 x Stainless Steel Round Бар. 5 Pcs Метал Мелничката Заварување Работи Нерѓосувачки Челик Круг Прачки 140 x 2.5 mm Made од нерѓосувачки челик.Широко се користи во хардвер, и прилика на механички пренос, метал мелничката заварување, метални работи.опис на Spanish5 Pcs per la fresatura dei metalli Canne da lavoro во acciaio inossidabile 140 x 2,5 mm Nome prodotto : Тркалезни Бар во acciaio inossidabile; Dimensioni : 140x 2,5 mm / 5.5' 'x 0.1' '(L * D) Materiale : acciaio inossidabile Colore : tono argento Peso : 18g Pacchetto : 5 x Stainless Steel Round Бар.

Декларирани својства

Најдобри предлози