Лемење Род, Месинг Накит Опрема 3Pcs Отпорност на Корозија 1.2 мм Дијаметар Прачка за Заварување, Заварување Работници за Накит Заварување Професионални DIY

Лемење Род, Месинг Накит Опрема 3Pcs Отпорност на Корозија 1.2 мм Дијаметар Прачка за Заварување, Заварување

Залиха
DEN 230.16
Износ:

Оваа 1.2 mm заварување жица е направен од одлични месинг материјал и се трајни.Доаѓа со добра електрична спроводливост и одлична отпорност на корозија.На заварување жица е професионална алатка за DIY накит, заварување и заварување работници.Овие месинг заварување жици се погодни за накит заварување, удобен и практичен.Оваа заварување род е комбинација на долниот заварување температура и пократок топење опсег.

Декларирани својства

Најдобри предлози