Сребро Прачки за Заварување,4pcs 0.5 mm 0.7 mm 1.0 1.5 mm mm Злато Сребро Прачки за Заварување Лемење на Жица за Изработка на Накит

Сребро Прачки за Заварување,4pcs 0.5 mm 0.7 mm 1.0 1.5 mm mm Злато Сребро Прачки за Заварување Лемење на Жица

Залиха
DEN 172.56
Износ:

【Висок Квалитет】100% сосема нов и висок квалитет. 【Издржливост】Направени од бакар материјал, повеќе издржливи во употреба. 【Практични】комбинација на 4 различни спецификации прави повеќе практични за употреба. 【Широка Примена】жица е флексибилен за да го промените обликот, така што таа има широк опсег на примена. 【Идеален Избор】Голема прачки за заварување накит одлуки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Бакар Боја : Како на Слики Прикажани Дијаметар : 0.5 mm, 0.7 мм, 1.0 mm, 1.5 mm Пакет Листата : 4 * Прачки за Заварување.

Декларирани својства

Најдобри предлози