Т TOOYFUL Правец на Chimes Балон Шарени Топол Воздух Балон Правец на Ветер Спирала Градина Декорација

Т TOOYFUL Правец на Chimes Балон Шарени Топол Воздух Балон Правец на Ветер Спирала Градина Декорација

Залиха
DEN 340.80
Износ:

2 парчиња Светло обоени топол воздух балон windsock со шест панели и тече.Топол воздух балони со трајни центар и оска систем , лесно да се соберат.Топол воздух балон виси windsock, одлична визуелна жалба како што ротира во правец.Уживајте во боја во движење.УВ и отпорен на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои.Одличен за домашна градина двор и тревникот украсување, отворено реклами, спортски настани, промоции, фестивал прослава, Децата на отворено играчка и повеќе.Опис : - 2 парчиња Светло обоени топол воздух балон windsock со шест панели и тек - и УВ отпорни на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои - Топол воздух балони со трајни центар и оска систем , лесно да се соберат - Топол воздух балон виси windsock, одлична визуелна жалба како што ротира во правец.Уживајте во боја во движење - Одличен за домашна градина двор и тревникот украсување, отворено реклами, спортски настани, промоции, фестивал прослава, Децата на отворено играчка и повеќе - Собрани големина : (L*W) Прибл. 140*25cm/ 55.11*9.84 инчен - Топол воздух балон:(Л) Прибл. 43cm/ 16.92 инчен - Материјали : Најлон, ПВЦ Боја : Мулти-colored Package Вклучува : 2 парчиња Топол Воздух Балон Windsocks Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size The боја може да има мала разлика како различни екранот ,ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози