Zzple Правец на Spinners за Двор Правец на Spinners Отворено Метал Ветерници Самовила-Балерина, Правец-Фабрика рачно изработени Двор Двор Уметност Ангел Украс Градина Оркест

Zzple Правец на Spinners за Двор Правец на Spinners Отворено Метал Ветерници Самовила-Балерина, Правец-Фабрика

Залиха
DEN 1015.20
Износ:

DIY ветерници, лесно да се соберат под 1 минути, додадете прскање на светли бои се на вашата отворено живот и нека деца да игра слободно.Отпорен на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои.Лесно да ги ротира, совршен отворено играчка за деца, што ќе ја ротирате кога децата се работи.Сончогледово дизајн, погоден за кампување градина партија фестивал тревник двор градина декорација, исто така, може да се користи за балкон гледање.Фаќање на око, носи повеќе атракција за вашата градина.Правец на Spinners Двор Оркестарот Метал Правец на Фабрика Ветерници Ротирачки Градина Тревник Партија Оркестарот Играчка Подарок Funny Specifications : Материјал : Крпа, Plastic Big Ветерници Дијаметар : стан.36cm/14.17 in Small Ветерници Дијаметар : стан.28cm/11.02 in Rod Должина : 50cm/19.69 in Color : Colorful Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Правец на Фабрика.

Декларирани својства

Најдобри предлози