FLAMEER Количка за Ветерници String Знамиња Комплет - 8pcs Виножито Тркала Ветерници со Јаже - Отворено Виси Градина Декорација

FLAMEER Количка за Ветерници String Знамиња Комплет - 8pcs Виножито Тркала Ветерници со Јаже - Отворено Виси

Залиха
DEN 408.00
Износ:

DIY ветерници, лесно да се соберат под 5 минути, додадете прскање на светли бои се на вашата отворено живот и нека деца да игра слободно.Количка за ветерници string, удобен да го носат на кампување или на пикник.Убава дизајн, погоден за кампување градина партија фестивал тревник двор градина декорација, исто така, може да се користи за балкон гледање.УВ и отпорен на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои.Крила лесно да се врти; Совршен отворено играчка за деца.Опис : - DIY ветерници, лесно да се соберат под 5 минути, додадете прскање на светли бои се на вашата отворено живот и дозволувајте децата да си играат слободно - и УВ отпорни на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои - Крилја лесно да се врти; Совршен отворено играчка за деца - Прекрасен дизајн, погоден за кампување градина партија фестивал тревник двор градина декорација, исто така, може да се користи за балкон гледање - Склоплива ветерници string, удобен да го носат на кампување или пикник - Материјал : пластични+крпа - Боја : Како слики shown Size Табела : Ветерници Дијаметар : прибл. 28cm/11.02 inch Each Ветерници Проред : прибл.1m/39.37 inch Rope Должина : околу.10m/393.70 inch Package Вклучува : 1 Сет Ветерници String(8 Парчиња)Забелешка : се Должи на рачно мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големината.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Декларирани својства

Најдобри предлози