Т TOOYFUL 2Pc 55Топол Воздух Балон Windsock Windsock Отворено Градина Тревник

Т TOOYFUL 2Pc 55Топол Воздух Балон Windsock Windsock Отворено Градина Тревник

Залиха
DEN 383.76
Износ:

УВ и отпорен на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои.Топол воздух балони со трајни центар и оска систем , лесно да се соберат. 2pieces Светло обоени топол воздух балон windsocks со шест панели и тече.Одличен за домашна градина двор и тревникот украсување, отворено реклами, спортски настани, промоции, фестивал прослава, Децата на отворено играчка и повеќе.Топол воздух балон виси балони, одлична визуелна жалба како што ротира во правец.Уживајте во боја во движење.Опис : - 2pieces Светло обоени топол воздух балон windsocks со шест панели и тек - и УВ отпорни на вода, нераспаднати за долготрајни остар, живописни бои - Топол воздух балони со трајни центар и оска систем , лесно да се соберат - Топол воздух балон виси балони, одлична визуелна жалба како што ротира во правец.Уживајте во боја во движење - Одличен за домашна градина двор и тревникот украсување, отворено реклами, спортски настани, промоции, фестивал прослава, Децата на отворено играчка и повеќе - Собрани големина : (L*W) Прибл. 140*25cm/ 55.11*9.84 инчен - Топол воздух балон:(Л) Прибл. 43cm/ 16.92 инчен - Материјали : Најлон, ПВЦ Боја : Мулти-colored Package Вклучува : 2 Парчиња Топол Воздух Balloons Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size The боја може да има мала разлика како различни екранот ,ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози