TopHGC Пристрасност Врзивно Presser Нога Обврзувачки Машина За Шиење Опфатени Крпа Додатоци

TopHGC Пристрасност Врзивно Presser Нога Обврзувачки Машина За Шиење Опфатени Крпа Додатоци

Залиха
DEN 2116.80
Износ:

Пристрасност Врзивно Presser Нога Пејач Брат, Употреба за дома декор проекти и облека изградба.Пристрасност Врзивно Presser Нога,Работи со обврзувачки/пристрасност ширина од 5mm да 20mm.Пристрасност Врзивно Presser Нога е добра алатка за примена на пристрасност или директно врзување на работ на вашиот ткаенина во еден лесен потег.Дојде со кратка нога snap систем прилепува кон заградата на машина, па можете да го користите и промените било snap пеш без помош на шрафцигер.Presser Нога Обврзувачки,Погоден за повеќето ниско-месо тело машини за шиење, вклучувајќи Пејач, за Брат, Babylock, Janome, Kenmore, Бела, Juki и повеќе!.Карактеристики : Пристрасност Врзивно Presser Нога е добра алатка за примена на пристрасност или директно врзување на работ на вашиот ткаенина во еден лесен потег .Пристрасност Врзивно Presser Нога,Работи со обврзувачки/пристрасност ширина од 5mm да 20mm.Дојде со кратка нога snap систем прилепува кон заградата на машина, па можете да го користите и промените било snap пеш без помош на шрафцигер.Пристрасност Врзивно Presser Нога Пејач Брат, Употреба за дома декор проекти и облека изградба.Presser Нога Обврзувачки,Погоден за повеќето ниско-месо тело машини за шиење, вклучувајќи Пејач, за Брат, Babylock, Janome, Kenmore, Бела, Juki и повеќе!Спецификација : Пакет Including1*Presser Foot Specification : Тип : Пристрасност Врзивно Presser Foot Material : Нерѓосувачки челик, plastic Quantity : 1pc Color : Како shown Suitable за : Повеќето ниско-месо тело за шиење machines Size : 3.7*4.1*1.8 м / 1.5*1.6*0.7" (L*W*H)Нето Тежина : 0.015 kg / 0.5 мл.

Декларирани својства

Најдобри предлози