Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Домаќинство Шиење Додатоци за Мултифункционален Машина

Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Домаќинство Шиење Додатоци за Мултифункционален Машина

Залиха
DEN 186.96
Износ:

Добро Искуство : Еден-чекор buttonhole нога има две buttonhole водителка на прсти за совршен buttonhole.Висока Ефикасност : Мала и едноставна, тоа може да ви помогнат брзо и го направи вашиот шиење работа полесно и поедноставно.Практична Алатка : Automatic buttonhole presser нога за машина за шиење, изградена‑во еден‑чекор buttonhole.Пријателски Потсетник : Погоден за домаќинство бренд машини за шиење, не се погодни за старомодни и индустриски машини за шиење.Добра Замена : Automatic копчето дупка нога ви помага да заврши за шиење работа и да го замени стариот шиење додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози