Jinyi Машина за Шиење Додатоци, Presser Нога Нерѓосувачки Челик парична Казна Изработка Отпорност на Абење за Домаќинство Машини за Шиење за Замена Додатоци

Jinyi Машина за Шиење Додатоци, Presser Нога Нерѓосувачки Челик парична Казна Изработка Отпорност на Абење за

Залиха
DEN 2164.80
Износ:

Јасно видлива, се безбедни за шиење.Лесно може да се инсталира на заградата на машина за подобрување на работа ефикасност.Производство на нерѓосувачки челик материјали, отпорни на абење, не оштетен, може да ја користите за долго време.Мала форма е лесен за инсталација и лесен за употреба, заврши инсталацијата многу брзо за да заштедите време.Замена на старата машина за шиење додатоци да се направи вашиот шиење работат повеќе брзо.Добар квалитет, трајни, може да се користи за долго време, донесе многу погодности.Функција : 1. Производство на нерѓосувачки челик материјали, отпорни на абење, не оштетен, може да ја користите за долго time2. Замена на старата машина за шиење додатоци да се направи вашиот шиење работат повеќе fast3. Јасно видлива, се безбедни за шиење.Лесно може да се инсталира на заградата на машината за да се подобри вашата работа efficiency4. Добар квалитет, трајни, може да се користи за долго време, донесе многу convenience5. Мала форма е лесен за инсталација и лесен за употреба, заврши инсталацијата многу брзо да се спаси time Specification : Предмет Тип : Presser Foot Material : Нерѓосувачки Steel Specifications : 3 Pcs Product Карактеристики : Помошни, Замена се Применуваат За : Повеќето апарати за Домаќинство Машини за Шиење Пакет Листата : 3 x Presser Нога.

Декларирани својства

Item Type:
Presser Foot
Material:
Stainless Steel
Specifications:
3Pcs
Product Features:
Auxiliary, Replacement 
Applicable To:
Most Household Sewing Machines
Package List:
3 x Presser Foot :

Најдобри предлози