YIUS Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Автоматско Копчето Дупка Алатка Додатоци за Пејач Електронска Машина за Шиење

YIUS Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Автоматско Копчето Дупка Алатка Додатоци за Пејач Електронска Машина

Залиха
DEN 1488.00
Износ:

【Висока Ефикасност】Тоа е многу погоден за професионални шиење и може да направи вашата шиење работи побрзо и поефикасно. 【Одлични Додатоци】Што е направена од високо квалитетни материјали, може да се користи за долго време, и може да го замени стариот додатоци. 【Лесен за Употреба】производот е мала и едноставна, кои може да ви помогнат брзо и го направи вашиот шиење работа полесно и поедноставно. 【Делокруг на Примена】Тоа е погоден за Shengjia електронска машина за шиење, што ќе ви овозможи кои сакаат да се шие на шие облека побрзо. 【Совршен Buttonhole】производот има вграден-во првото ниво buttonhole, и presser нога има две buttonhole водич прсти, која може да се реализира совршен buttonhole.Спецификација : Предмет Тип : Еден-чекор Buttonhole Presser Нога Материјал : Пластични, од не ' Рѓосувачки Челик Спецификација : 1 Buc Функција : Замени Старата Машина за Шиење Додатоци Применливи Машина : За Пејач Електронска Машина за Шиење Пакет Листа : 1 x Buttonhole.

Декларирани својства

Најдобри предлози