Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Автоматско Копчето Дупка Додатоци за CS8150 CS8060 NV500D/NV30/NV10/BC2500/ES2400#XC2691051

Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Автоматско Копчето Дупка Додатоци за CS8150 CS8060 NV500D/NV30/NV10/BC2500/ES2400XC2691051

Залиха
DEN 186.96
Износ:

Висока Ефикасност : Многу погодна за професионални шиење, може да направи вашата шиење работи побрзо и поефикасно.Добра Замена : Направи високо-квалитетни материјали, може да се користи за долго време и да го замени стариот додатоци.Практична Алатка : Вграден-во еден-чекор buttonhole, на presser нога има две buttonhole водечки прсти, која може да се реализира совршен buttonhole.Добро Искуство : Мала и едноставна, тоа може да ви помогнат брзо и го направи вашиот шиење работа полесно и поедноставно.Продажбата на Услугата : Доколку било какви проблеми се случи за време на купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Спецификација : Предмет Тип : Еден-чекор Buttonhole Presser Нога Материјал : Пластични, од не ' Рѓосувачки Челик Спецификација : 1 Buc Функција : Замени Старата Машина за Шиење Додатоци Применливи Машина : Компатибилен со Пејачот Електронска Машина за Шиење Пакет Листа : 1 x Buttonhole.

Декларирани својства

Најдобри предлози