YIUS Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Домаќинство Шиење Додатоци за Брат Мултифункционален Машина

YIUS Еден‑Чекор Buttonhole Presser Нога Домаќинство Шиење Додатоци за Брат Мултифункционален Машина

Залиха
DEN 188.88
Износ:

【Лесно да се Работи】Брат машина за шиење автоматско buttonhole presser нога, изградена-во еден чекор buttonhole. 【Лесен за Употреба】производот е мал и едноставен.Тоа може да ви помогнат брзо и го направи вашиот шиење работа полесно и поедноставно. 【Совршен Buttonhole】еден-чекор buttonhole presser нога има две buttonhole водич прсти за да се постигне совршен buttonhole. 【Висока Ефикасност】автоматско buttonhole presser нога може да ви помогне да заврши на шиење работи побрзо и да го замени стариот шиење додатоци. 【Делокруг на Примена】Тоа е погоден за домаќинство Брат бренд машини за шиење, не се погодни за старомодни и индустриски машини за шиење.Спецификација : Предмет Тип : Еден-чекор Buttonhole Presser Нога Материјал : Пластични, од не ' Рѓосувачки Челик Спецификација : 1 Buc Функција : Ви Помогнат да се Заврши на Шиење Работа, се Замени Старата Шиење Додатоци се Применува За : Домаќинство за Брат Бренд Мултифункционален Машина за Шиење Пакет Листа : 1 x Еден-чекор Buttonhole Presser Нога.

Декларирани својства

Најдобри предлози