BCXXKJ 2 парчиња Машина за Шиење Presser Нога Домашни Мултифункционален Pleated Quilting Додатоци за Везови

BCXXKJ 2 парчиња Машина за Шиење Presser Нога Домашни Мултифункционален Pleated Quilting Додатоци за Везови

Залиха
DEN 926.40
Износ:

На високо-квалитетни pleated presser нога се направени од издржлив метал, кој е рѓа-доказ и светла во боја, давајќи добро искуство.Лесен за употреба и инсталирање, може да им помогне на корисниците да се направи убава редовите на огради за шиење и подобрување на ефикасноста.Погоден за светлина и на средна тежина ткаенини, овозможувајќи им на корисниците да шие брзо и вешто, крои во права линија од лево кон десно било игла позиција.Може да се користи за кожа, везови, патенти, копчиња, и други посебни изработка.На пример, можете да шие чипка на bedspreads, здолништа, итн.Погоден за повеќето заедничко домаќинство машини за шиење, која ги задоволува вашите потреби добро и ви овозможува да уживате во среќни шиење искуство.Спецификација : Предмет Тип : Машина за Шиење Presser Нога Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Спецификација : 2 Buc Производ Функција : Замени Старата Машина за Шиење Прибор Погодни За : Ниски се Справи со Машина за Шиење Пакет Листата : 2 x Машина за Шиење Presser Нога.

Декларирани својства

Најдобри предлози