sharprepublic 10x Игла Плоча Шрафцигер Здрав Преносни Поправка Алатка за Домаќинство Машина за Шиење за Брат Игла Плоча Делови Додатоци

sharprepublic 10x Игла Плоча Шрафцигер Здрав Преносни Поправка Алатка за Домаќинство Машина за Шиење за Брат

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Направен од висок квалитет на метал, силни, цврсти и издржливи.На шрафцигер е одлично корисно за bobbin случај тензија прилагодување.Шиење добро алатка за дома машина за шиење поправка.Станот и Краток Навој Возачот ќе направи преземање на завртки од вашиот игла плоча бриз работи на многу машини.За машина за шиење поправки, делови за замена, занает проекти и апарати за домаќинство работи.

Декларирани својства

Најдобри предлози